Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oficjalnie otworzyła rekrutację na nadchodzący semestr letni roku akademickiego 2023/2024.
W ofercie rekrutacyjnej na semestr letni znalazły się kierunki oferujące kandydatom najwyższą jakość kształcenia, odpowiadające oczekiwaniom współczesnego rynku pracy oraz przygotowujące do dalszego rozwoju zawodowego, nie tylko w obrębie kraju, ale także na całym świecie. Śledząc trendy wśród kandydatów polskich i międzynarodowych, WSIiZ zdecydowała się na uruchomienie rekrutacji na kierunkach: Informatyka (studia drugiego stopnia) z odrębną ścieżką kształcenia Cyberbezpieczeństwo oraz Social Work (studia pierwszego stopnia w języku angielskim). Rekrutacja potrwa do 29 marca.

STUDIA POLSKOJĘZYCZNE - STUDIA II STOPNIAINFORMATYKA - niestacjonarna Informatyka II stopnia oferuje możliwość rozwoju na kilku wyjątkowych specjalnościach:
  • Analityka IT w biznesie;

  • Inżynieria produkcji oprogramowania;

  • Produkcja gier wideo;

  • Bezpieczeństwo i sieci komputerowe CISCO;

  • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - odrębna ścieżka kształcenia, która otwiera perspektywy pracy w elitarnym i międzynarodowym gronie specjalistów, zajmujących się różnorodnymi obszarami bezpieczeństwa, w tym - bezpieczeństwem w sieci.

STUDY IN ENGLISH - STUDIA I STOPNIASOCIAL WORK - kierunek przygotowuje do profesjonalnej pomocy osobom oraz rodzinom w odzyskiwaniu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie. Pokazuje, w jaki sposób działać na rzecz społeczności lokalnych czy prowadzić działania pomocowe. Kierunek prowadzony w trybie stacjonarnym.

WSIiZ jest uczelnią o statusie międzynarodowym, a jej społeczność akademicką tworzą studenci z ponad 50 krajów świata, w tym m.in.: Chin Indii, Kazachstanu, Kirgistanu, Malezji, Maroka, Tadżykistanu, Ukrainy, Wietnamu czy Zimbabwe. Wielokulturowe środowisko pomaga lepiej zrozumieć współczesny świat, a także lepiej przygotowuje do podjęcia pracy za granicą. WSIiZ stawia na praktyczne podejście do kształcenia, dzięki kierunkom i specjalnościom dostosowanym do zapotrzebowania kandydatów oraz aktualnych trendów na polskim i zagranicznym rynku pracy. Więcej informacji znajduje się

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.