Na ulicach Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego panują trudne warunki do jazdy. Doszło do 40 kolizji oraz pięciu wypadków.
We wtorek 16 stycznia Przed południem, na ul. Rejtana doszło do potrącenia kobiety. 38-letni kierujący mercedesem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił prawidłowo przechodząc przez jezdnię 19-letnią mieszkankę Rzeszowa.

Po godz. 15, na ul. Kochanowskiego, 20-letni kierujący hondą, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się ze skodą. Jej kierująca, 46-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego trafiła do szpitala.

Przed 17, na skrzyżowaniu ul. Odrzykońskiej z ul. Iwonicką 45-letnia kierująca mitsubishi, mieszkanka Rzeszowa, najechała na tył stojacego przed nia citroena.Natępnie citroen, którym kierowała 50-letnia mieszkanka Rzeszowa, uderzył jeszcze we fiata. W tym zdarzeniu ucierpiała jego kierująca, 42-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Do podobnego zdarzenia doszło tuż po godz. 19, na ul. Dębickiej. 23-letni kierujący renaultem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z toyotą. W wyniku zderzenia pojazdów, kierująca toyotą, 44-letnia mieszkanka Rzeszowa trafiła do szpitala.

Wieczorem, o godz. 20, na ul. Podgórskiej, 27-letni kierujący toyotą, mieszkaniec Stalowej Woli, nie ustąpił pierwszeństwa i na oznakownym przejsciu dla pieszych potracił kobietę. 31-latka na skutek poniesionych obrażeń została hospitalizowana. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.