Ciało 18-latka pochodzącego z Sanoka leżało przy jednym z budynków na ulicy. Policję o znalezieniu zwłok poinformował przypadkowy przechodzień.
- 31 października o godzinie 5.50 dostaliśmy zawiadomienie o znalezieniu zwłok przy ul. Żwirki i Wigury. Lekarz po przyjeździe stwierdził zgon na miejscu -wyjaśnia Adam Szeląg z komendy miejskiej w Rzeszowie w rozmowie z portalem Korso24pl.

Na miejscu pracowali śledczy, którzy próbują ustalić, co było przyczyną tej tragedii. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopak mógł skoczyć z trzypiętrowego budynku.

Młody mężczyzna imprezował tego dnia wspólnie ze swoimi znajomymi, ale opuścił domówkę przed północą. Prokuratura na ten moment wyklucza udział osób trzecich.

Więcej będzie można powiedzieć po sekcji zwłok zaplanowanej wstępnie na 4 listopada. Po niej będzie można powiedzieć, co było przyczyną śmierci nastolatka i czy zostaną postawione komuś zarzuty.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.