W ubiegły piątek doszło do napaści na kontrolerkę ZTM Rzeszów. U kobiety stwierdzono liczne urazy ciała.
W piątek 23 lutego do autobusu linii 47 przy Urzędzie Wojewódzkim Rzeszowie, o godz. 14:17 weszła kontrolerka w celu sprawdzenia biletów pasażerów. Podczas kontroli podszedł do niej pasażer, który chciał wysiadać nie okazując swojego biletu. Gdy na ponowną prośbę kontrolerki dalej nie chciał ponownie okazać biletu, zaatakował kontrolerkę wypychając ją z autobusu.

Kobieta upadła na chodnik. Pasażer uciekł z autobusu. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia oraz policja. Kobieta została przewieziona do szpitala. Stwierdzono u niej: uraz głowy i kręgosłupa szyjnego, liczne otarcia, obrażenia łokcia i nadgarstka.

- Pasażer, który zaatakował kontrolerkę zostawił w autobusie swój plecak z dokumentami, który został przekazany policji. Z naszych informacji wynika, iż była to osoba niepełnoletnia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu znajdującym się w autobusie - informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik ZTM Rzeszów.

Poszkodowanej kobiecie przysługuje prawo wniesienie pozwu sądowego przeciwko sprawcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.