Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie „Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii” z Katarzyną Miller – psycholożką i filozofką, autorką wielu książek, które odbędzie się 13 listopada 2020 r. na platformie ClickMeeting. Spotkanie poprowadzi Dorota Dominik.
Aby zapisać się na spotkanie, należy podaż swoje imię i adres e-mail. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Link do rejestracji

Katarzyna Miller – filozofka i psycholożka. Terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem. Prowadzi wykłady i warsztaty dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego. Autorka wielu książek, m.in.: „Królowe życia i król”, „Chcę być kochana tak, jak chcę” (z Ewą Konarowską), „Kup kochance męża kwiaty”, „Być kobietą i nie zwariować. Opowieści psychoterapeutyczne” (z Moniką Pawluczuk), „Droga Kasiu, jak żyć lepiej?” czy „Mam faceta i mam… problem” (z Suzan Giżyńską). W publikacjach i wypowiedziach w mediach porusza temat miłości, dialogu w związku i rozwiązywania konfliktów. Często podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i otoczenie siebie opieką. Jest również autorką wierszy – wydała trzy tomiki: „Stołeczek”, „Ból jest jedwabiem” i „Fontanna miłości”.

Niecodzienne spotkanie z Katarzyną Miller
Plakat wydarzenia