O.S.T.R. zagości na scenie HipHop podczas 29. edycji Rzeszowskich Juwenalii.
- Podczas zeszłorocznej edycji na naszych relacjach pojawiła się relacja, gdzie padły takie słowa: "I błagam Was, dajcie mi tutaj przyjechać jeszcze wiele razy, nie raz, wiele wiele wiele. Ja chce tutaj być co roku, do śmierci" Jak powiedział, tak robimy! Oczywiście na #RzeszowskichJuwenaliach nie może też zabraknąć O.S.T.R.! 10 maja zagra dla Was na scenie #HipHop. Do zobaczenia - zapowiadają organizatorzy.Członek zespołów Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Był członkiem formacji Obóz TA i LWC. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Współpracował ponadto m.in. z wykonawcami, takimi jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.

W 2011 został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma został wybrany najlepszym polskim producentem hip-hopowym. W styczniu 2014 został wybrany Artystą Dekady w Plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl. Jego albumy rozeszły się w ponad 415 tys. egzemplarzy w Polsce.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.