Policja zatrzymała 42-latka za posiadanie 350 gram narkotyków. Mężczyzna trafił już na trzy miesiące do aresztu.
Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy uzyskali informacje o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości narkotyków. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego miał je przechowywać w domu. Chcąc potwierdzić informację oraz zapobiec ewentualnemu zniszczeniu lub ukryciu substancji zabronionych, w środę, funkcjonariusze pojechali w rejon jego miejsca zamieszkania. Przed jednym ze sklepów zauważyli i zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. Przy 42-latku znaleźli niewielką ilość suszu roślinnego. Więcej narkotyków znaleźli podczas przeszukania jego domu.

42-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wstępnie zbadali i zważyli zabezpieczone substancje. Badanie potwierdziło, że jest to prawie 340 gramów mefedronu i 7 gramów marihuany. Wyjaśnieniem sprawy i zebraniem materiału dowodowego zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Zebrane materiały przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie i w czwartek doprowadzili tam podejrzanego.

Prokurator wszczął w sprawie śledztwo. Przesłuchał mężczyznę i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.