W kwietniowym repertuarze "OFFowych czwartków" w Multikinie widzowie znajdą: "Perfect Days", "Lupin III: Zamek Cagliostro", "Pamięć" oraz "Chłopaki nie płaczą".
Projekt "OFFowe czwartki" w kwietniu rozszerzy regularny repertuar o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. 4 kwietnia widzowie będą mogli zobaczyć "Perfect Days", 11 kwietnia "Lupin III: Zamek Cagliostro", 18 kwietnia "Pamięć", a 25 kwietnia "Chłopaki nie płaczą".

O filmach  • "Perfect Days" to nominowany do Oscara film, który zmienia codzienność w magię. Wim Wenders w sposób szczery, bezpretensjonalny i z poczuciem humoru snuje opowieść o odkrywaniu spokoju, sensu i piękna w życiu. Bohaterem filmu jest japoński everyman - mieszkający we współczesnym Tokio Hirayama, który na co dzień zajmuje się sprzątaniem miejskich toalet. To człowiek małomówny i zamknięty w sobie, jednak przepełniony miłością do świata i innych. Podążając za bohaterem, odkrywamy kolejne rytuały, w które angażuje się on z całkowitym oddaniem.

  • "Lupin III: Zamek Cagliostro". Lupin III ze swoim partnerem Jigenem rabują Zamek Cagliostro, w środku którego odnajdują uwięzioną księżniczkę. Lupin, wnuk legendarnego 'dżentelmena włamywacza" Arsene Lupina przybywa do Europy, gdzie zamierza rozwikłać jedną z najtrudniejszych zagadek w swojej karierze. Z czasem okazuje się, iż Lupin trafił na trop spisku, który swoimi korzeniami sięga kilkaset lat w przeszłość.

  • "Pamięć". Sylvia jest pracownikiem socjalnym, prowadzi proste i uporządkowane życie - córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul. Niespodziewane spotkanie będzie miało głęboki wpływ na ich oboje, otwierając drzwi do przeszłości.

  • "Chłopaki nie płaczą". Kuba, młody skrzypek, trafia w sam środek gangsterskich porachunków.

Bilety do nabycia w kasie kina i na Multikino

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.