Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku poważnego wypadku w Tyczynie na drodze wojewódzkiej nr 878.
Do wypadku doszło we wtorek 16 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 878 w Tyczynie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki marki hyundai, jadąc w kierunku Dynowa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z tirem marki MAN.

wypadek w tyczynie

- Następnie w samochodzie ciężarowym oderwało się lewe koło, w wyniku czego tir zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym marki volvo, a następnie wjechał w wiatę przystankową, gdzie stali piesi - informuje Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

wypadek w tyczynie

W wyniku zdarzenia ośmiu osobom została udzielona pomoc medyczna, a pięć z nich trafiło do szpitala na badania: troje kierujących oraz dwoje pieszych. Droga jest zablokowana.

Policja wprowadziła objazdy dla samochodów osobowych przez tyczyński rynek. W stronę Dynowa nie ma możliwości zorganizowania objazdu dla ciężarówek i autobusów. Z kolei dla kierowców samochodów ciężarowych organizowany jest objazd w Dylągówce, który prowadzić będzie do Łańcuta.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.