W Krasnem policja zatrzymała do kontroli pijanego kierowcę skutera. 38-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
W środę 1 maja po godzinie 21, dyżurny miejski otrzymał informację, że w Strażowie, kierujący skuterem najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Aby to zweryfikować, na miejsce niezwłocznie skierował partol ruchu drogowego. W Krasnem, mundurowi zauważyli mężczyznę jadącego na skuterze marki Donatio i zatrzymali go do kontroli. 38-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został poddany badaniu na stan trzeźwości z wynikiem 2,54 promila.

Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez przemyski sąd, za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Z godnie z zasądzonym wyrokiem, 38-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Oczywiście odpowie też karnie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.