W przeciągu trzech dni, funkcjonariusze ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, zatrzymali 12 praw jazdy kierującym, którzy przekroczyli w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość.
Od poniedziałku do środy policjanci ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji z Rzeszowa zatrzymali 12 kierowców, którzy nie zastosowali się do ograniczeń prędkości. Wśród rekordzistów był min. kierujący hyundaiem. 57-latek został zatrzymany w środę, przed godz. 18, w Radomyślu Wielkim, w powiecie mieleckim. Kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h.

Kolejnym, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące jest 29-latek, kierujący motocyklem. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej we wtorek, po godz. 18, w Łączkach Brzeskich, w powiecie mieleckim. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, miał na liczniku 107 km/h.

Uprawnienia do kierowania stracił także kierujący audi. Tego samego dnia, około godz. wcześniej, w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, 34-latek, przekroczył prędkość o 60 km/h.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.