Policja prosi w identyfikacji nieznanej kobiety, której zwłoki znaleziono w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.
Rysopis: wiek około 45-50 lat, szczupła budowa ciała, twarz okrągła, włosy krótkie koloru ciemnego lekko siwiejące, uszy średnie, widoczne braki w uzębieniu (górna czwórka oraz siódemka z prawej strony koloru złotego).

Znaki szczególne: na ramieniu lewej ręki tatuaż z kwiatowym wzorem, na przedramieniu lewej ręki tatuaż przedstawiający pysk lisa ozdobiony kwiatami, na przedramieniu prawej ręki od strony wewnętrznej tatuaż przedstawiający koło marynarskie oraz napis o treści "procul negotis senza dubbio".

Ubiór: kurtka do pasa koloru granatowego z podszewką w kolorze pomarańczowym z kapturem podszytym kożuszkiem, bluza dresowa koloru popielatego z kolorowym napisem "THE NEW GEN", spodnie jeansy w kolorze grafitowym, buty sportowe białe z napisem "Reebok".

Denatka posiadała plecak w kolorze czarnym z zawieszonym odblaskiem koloru zielonego z napisem STOP, na lewej ręce miała zegarek elektroniczny z napisem "POLIT", na palcach lewej dłoni dwa pierścionki koloru złotego. Na szyi łańcuszek koloru złotego.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z dyżurnym tel. 47 821 3311 lub 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.