Torey Defalco w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował Asseco Resovii Rzeszów.
Amerykański przyjmujący, po dwóch sezonach gry w Asseco Resovii, żegna się z klubem ze stolicy Podkarpacia. TJ dołączył do naszej drużyny w 2022 roku. W barwach Asseco Resovii wystąpił w 70 ligowych spotkaniach, zdobywając łącznie 1 084 punkty, w tym 110 blokiem oraz 86 z zagrywki. W sezonie 2022/2023 zajął 1. miejsce w rankingu MVP zapisując na swoim koncie 11 statuetek dla najlepszego zawodnika meczu.

Torey z drużyną Asseco Resovii w sezonie 2022/2023 zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski, a w sezonie 2023/2024 Puchar CEV.

- TJ jest bardzo dobrym zawodnikiem, który wniósł znaczący wkład w grę naszego zespołu w ostatnich dwóch sezonach. Jestem przekonany, że pobyt TJ-a w Asseco Resovii pozwolił mu rozwinąć jego umiejętności siatkarskie. Torey Defalco opuszcza nasz klub jako lepszy zawodnik, który jednak wciąż musi pracować nad aspektem mentalym. Z pewnością rozwój w tym obszarze przybliży go do ścisłego grona najlepszych przyjmujących na świecie. Dziękuję Toreyowi za wszystko, co zrobił dla naszej drużyny w ciągu dwóch sezonów. Będę trzymał za niego kciuki i życzę mu powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.