Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Goliszowiec-Rzeczyca Długa. Fiat, którym poruszał się 20-latek dachował. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jego życia nie udało się uratować.
Wczoraj (20 maja) po godz. 23, dyżurny stalowowolskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie Goliszowiec - Rzeczyca Długa w powiecie stalowowolskim, gdzie doszło do dachowania pojazdu marki Fiat.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek, kierujący fiatem, jadąc od strony miejscowości Goliszowiec, w kierunku Rzeczycy Długiej, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w nasyp ziemny, a następnie dachował. Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Przybyła na miejsce załoga pogotowia przewiozła 20-latka do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Czynności na miejscu wykonywała grupa dochodzeniowo-śledcza. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania pod nadzorem prokuratora.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.