W Rzeszowie odbędą się uroczystości związane z obchodami święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. W czasie uroczystości, wystąpią utrudnienia w ruchu.
W czwartek 6 czerwca w Rzeszowie odbędą się uroczystości święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Po uroczystej mszy, około godz. 11:00 z Kościoła Garnizonowego na ulicy Reformackiej wyruszy kolumna marszowa. Jej uczestnicy przejdą na al. Cieplińskiego. Kolumna poruszać się będzie ulicami: Reformacką, Langiewicza, Mochnackiego.

Ruch zostanie zamknięty na odcinkach ulic:
  • w godz. 9:30-13:30 zamknięty dla ruchu zostanie prawy pas ul. Jałowego w kierunku al. Cieplińskiego, od skrzyżowania z ul. Sondeja do skrzyżowania z al. Cieplińskiego;

  • w godz. 9:50-11:30 dla ruchu pojazdów zamknięta zostanie ul. Reformacka;

  • w godz. 10:30-13:30 nastąpi zamknięcie prawej strony al. Cieplińskiego, od ronda Dmowskiego do ronda Pakosława w kierunku ul. Lisa-Kuli.

Również ZTM Rzeszów wprowadził objazdy autobusów na poszczególnych liniach. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj: Święto "Podhalańczyków". Zmiany w kursach autobusów MPK

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.