Prawie 90 tys. zł Rzeszów przeznaczył na indywidualne konsultacje psychologiczne i wsparcie interwencyjne. Działania te są podejmowane w ramach projektu "Wsparcie na wyciągnięcie ręki".
Z bezpłatnej pomocy można skorzystać do 31 grudnia tego roku. Realizuje ją Fundacja na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL. W ramach projektu dzieci i/lub rodzice dzieci uczęszczających do placówek edukacyjnych na terenie Rzeszowa mogą liczyć na pomoc jaką będzie przeprowadzenie indywidualnych konsultacji psychologicznych i/lub psychoterapeutycznych.

Zapewnione jest także wsparcie interwencyjne, tj. pomoc psychologiczna lub psychoterapeutyczna w nagłych sytuacjach życiowych dla mieszkańców Rzeszowa oraz dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek edukacyjnych w Rzeszowie To wsparcie dla tych, którzy w ostatnim okresie doświadczyli trudnych, krytycznych sytuacji życiowych, zmieniających dotychczasowe funkcjonowanie i mogących negatywnie wpływać na życie.

Uczestnicy są rejestrowani indywidualnie. Aby skorzystać z pomocy, wystarczy zadzwonić pod numer 574 907 904 lub wysłać wiadomość na kontakt@fundacjaprofil.pl Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej na stronie Pomoc psychologiczna w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.