Pijani jechali odebrać swojego krewnego ze szpitala. Kierowca citroena miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.
W poniedziałek 17 czerwca po godz. 20, w Zaczerniu, partol ruchu drogowego, zatrzymał do kontroli drogowej citroena. Mundurowi poddali kierowcę badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że 36-latek był pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Pasażerka citroena, 59-letnia kobieta, która była właścicielką samochodu, także była nietrzeźwa i miała blisko 2 promile alkoholu.

Podczas wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia policjanci ustalili, że w takim stanie oboje jechali do szpitala, skąd mieli odebrać swojego krewnego. W rezultacie, zarówno kierujący jak i pasażerka trafili do izby wytrzeźwień. Citroen, którym podróżowali została zabezpieczony na policyjnym parkingu.

W najbliższym czasie 36-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Kobieta również usłyszy zarzut popełnienia wykroczenia polegający na udostępnieniu pojazdu osobie nietrzeźwej i nieposiadającej uprawnień do kierowania

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.