Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy za mieszkańcem powiatu rzeszowskiego. Podkarpaccy "łowcy głów" zatrzymali mężczyznę w jednym z domów w Głogowie Małopolskim.
W drugiej połowie maja br., podkarpaccy "łowcy głów", przyjęli do prowadzenia poszukiwania 37-latka, który chcąc uniknąć konsekwencji za swoje zachowanie, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa na małoletniej poniżej 15 roku życia.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili intensywne czynności, mające na celu ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego 37-latka. Ich praca przyniosła efekty. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego.

W piątek 14 czerwca funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Drzwi do domu były zamknięte i mimo wielokrotnego wzywania, nikt nie otwierał. Policjanci wiedzieli, że w budynku przebywa poszukiwany przez nich mężczyzna, dlatego podjęli decyzję o siłowym wejściu do domu.

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szczelinie pod schodami. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.