Z okazji przywitania lata na YouTube odbyła się premiera teledysku Rzeszowskiego Domu Kultury nagranego do coveru popularnego utworu "Całkiem Nowa Bajka".
Teledysk do coveru znanego i lubianego utworu "Całkiem Nowa Bajka" z nowej odsłony "Akademii Pana Kleksa" stanowi wkład Rzeszowskiego Domu Kultury w rozwój miejskiej inicjatywy #młodziwkultuRZE. Jest on nie tylko podsumowaniem pracy, talentów i zaangażowania młodych artystów, ale również całego sezonu artystycznego, pełnego wyzwań, emocji i sukcesów. Jest także dowodem na to, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pasji można tworzyć rzeczy wyjątkowe.

W nagraniu coveru i teledysku wzięły udział wokalistki z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Staromieście, będące podopiecznymi Pracowni Muzycznej Dominiki Kindrat: Maja Bęben, Zofia Bednarska, Lena Karbowska, Łucja Kwolek, Hanna Lesiak, Izabela Malec, Gabriela Penar, Aleksandra Pociask, Kinga Siewierska, Julia Tracz, Antonina Uściłowska oraz Kornelia Woś. W klipie wystąpiły także gościnnie dwie tancerki z Grupy Reprezentacyjnej Rzeszowskiego Domu Kultury ArtDance - Amelia Rusinek oraz Aleksandra Winiarz, za których przygotowanie choreograficzne i akrobatyczne odpowiedzialni byli instruktorzy: Wiktoria Lech oraz Aleksander Szczerbaty.

Cover utworu "Całkiem nowa bajka" został zarejestrowany w ERDEK Studio działającym 
w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina, a nad jego nagraniem czuwał realizator dźwięku Zbyszek Tokarz. Teledysk autorstwa Szymona Muszańskiego został nakręcony w kilku lokalizacjach na osiedlu Słocina i można w nim ujrzeć między innymi malowniczy Park im. Władysława Szafera. Za koordynację całego projektu odpowiedzialna była Matylda Foltyn z Rzeszowskiego Domu Kultury, a powstały teledysk jest dostępny do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube instytucji pod adresem:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.