W dniach 05.07.2024 - 07.07.2024 już po raz ósmy Rzeszów będzie gościć miłośników kultury piwnej na jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na podkarpaciu.
Rzeszowski Festiwal Piwa obiecuje niezapomniane chwile smaków, muzyki i radości dla wszystkich uczestników. To jedyne takie wydarzenie na terenie województwa podkarpackiego, które w jednym miejscu gromadzi pasjonatów browarów rzemieślniczych, a także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym kraftowym trunkiem.

W ramach tegorocznej edycji Rzeszowskiego Festiwalu Piwa na rzeszowskim Rynku gościć będziemy około 17 wystawców: Browar Hopkultura, Browar Hopkultura, Browar Stodoła, Browar Żuławski, Browar Pogórza, Browar Challenger, Browar Brokreacja, Browar Tarnobrzeg, Browar Magic Road, Browar Pinta, Browar Łańcut, Browar Dziki Wschód, Browar Dukla, Browar Zakarczmie, Browar Moon Lark Browar UwaRzone oraz Browar Grodzki Przemyśl.

Nie zabraknie również muzyki na żywo. W piątek festiwal rozpoczyna się o godzinie 16:00, natomiast w pozostałe dni o 14:00.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.