Wygląda na to, że Szymon Grabowski po raz drugi w tym sezonie przestanie być trenerem Apklan Resovii - poinformował portal Nowiny24. Klub ma prowadzić rozmowy z Radosławem Mroczkowskim, byłym trenerem Widzewa Łódź.
Trener Szymon Grabowski już niedługo może przestać pełnić funkcję trenera Apklan Resovii. Byłaby to już druga tego typu akcja. W październiku klub zwolnił już raz go z tej funkcji, jednak pod silną presją kibiców przywrócił go do tej funkcji. Więcej o tamtej sprawie pisaliśmy tutaj: Szymon Grabowski nadal trenerem Apklan Resovii

Miejsce trenera Grabowskiego miałby zająć Radosław Mroczkowski, były trener Widzewa Łódź czy Sandecji Nowy Sącz.

- O ewentualnych ruchach na stanowisku trenera poinformujemy w stosownym czasie. Nie mogę tej informacji potwierdzić, ani zaprzeczyć - mówi Jan Bienkowski, prezes CWKS Resovii.

Apklan Resovia w tabeli Fortuna 1. liga zajmuje obecnie 16. miejsce. Klub wygrał zaledwie dwa spotkania z trzynastu rozegranych, i ma na koncie 8 punktów.

W klubie też nie wiadomo, jaki był ostateczny cel na ten sezon. - Proszę pytać na ten temat trenera. Ja nie chcę się wypowiadać - dodaje prezes Resovii.