Obecnie 3 piłkarzy Stali Rzeszów zakażonych jest koronawirusem. Klub na razie nie odwołuje wyjazdowego meczu z Sokołem Ostróda.
O pierwszym pozytywnym przypadku koronawirusa w Stali Rzeszów poinformował napastnik klubu Grzegorz Goncerz na swoim profilu społecznościowym.Kilka godzin później na stronie klubu pojawiła się informacja o łącznie trzech zakażeniach covid-19 wśród zawodników.

- Informujemy, że we wtorek 24. listopada, drużyna wraz ze sztabem przeszła badania w celu wykrycia wirusa SARS-CoV-2, po tym, jak u dwóch z naszych piłkarzy ujawniły się objawy choroby. Test dał wynik pozytywny u trzech zawodników - czytamy w oficjalnym komunikacie klubowym.

Klub zapewnia także że w tym przypadku wdrożył wszystkie niezbędne procedury medyczne, a zawodnicy z pozytywnymi wynikami zostali odesłani na izolację bez kontaktu z resztą drużyny.

Nie ma na razie także wieści o tym, że najbliższe wyjazdowe spotkanie z Sokołem Ostroda miałoby być przełożone. - Na tę chwilę zespół przygotowuje się do tego meczu indywidualnie - czytamy w dalszym komunikacie.