Rzeszów ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy, .zbuduje kort tenisowy przy Szkole Podstawowej nr 13. To już kolejna tego typu inwestycja przy tym obiekcie.
Powstanie kortu tenisowego przy Szkole Podstawowej nr 13 w Rzeszowie jest kolejną inwestycją sportową przy tym obiekcie. W połowie września Urząd Miasta pod silnym naciskiem niezadowolonych rodziców ogłosiło przetarg na budowę hali sportowej przy tej szkole. Rodzice wprost mówili, że w placówce nie ma warunków do normalnych zajęć, zwłaszcza po połączeniu szkół podstawowych oraz gimnazjów. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tuttaj: Miasto zbuduje halę sportową przy SP nr 13

Teraz miasto ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy, który zbuduje przy tej szkole nowoczesny kort tenisowy. Według opisów zawartych w dokumentacji przetargowej ma mieć on wymiary 15x30m i nawierzchnię akrylową. Dodatkowo zbudowane postawione także piłkochwyty, 4 maszty na oświetlenie oraz mała architektura.

Termin składania ofert wyznaczono na 15 grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku przyszłego roku szkolnego uczniowie będą mogli tam zacząć pierwsze zajęcia do nauki gry w tenisa.