W poniedziałek, 7 grudnia 2020 r., tuż po godzinie 16.00 w Tarnobrzegu, kierujący fordem potracił pieszego. 62-letni pieszy mimo reanimacji zmarł na miejscu. Kierowca forda był trzeźwy. Policja wyznaczyła objazdy. Droga była zablokowana do godziny 20.20.
Tragiczne popołudnie na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu. Po godzinie 16.00 służby zostały poinformowane o potrąceniu pieszego przed pasami w Wielowsi na alei Warszawskiej.

- Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Po zjawieniu się służb na miejscu potwierdzono zgłoszenie, a mężczyzna nie posiadał funkcji życiowych. Przystąpiono do jego reanimacji, która przez kilkadziesiąt minut nie przyniosła skutku. Lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon. Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator - informuje strona Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego.

Policja wyznaczyła objazdy.

Działania zostały zakończone o godzinie 20:20.

Siły i środki użyte w akcji:
Straż Pożarna - 389[R]58 - GBA 2,5/24 - Samochód Średni Gaśniczy - MAN TGM 13.290/ Stolarczyk - OSP Wielowieś
Straż Pożarna - 381[R]21 - GBARt 2,5/25 - Samochód Średni Gaśniczy Ratownictwa Technicznego - Renault Range D14/ ISS Wawrzaszek - JRG Tarnobrzeg
Policja - BMW 330i Xdrive – WRD KMP Tarnobrzeg
Zespół Ratownictwa Medycznego - S7 - Volkswagen Crafter/ AMZ- Szpital Tarnobrzeg

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.