Według niepotwierdzonych dotąd informacji Stal Rzeszów znalazła już następcę na miejsce Marcina Wołowca. Nowy trener ma za sobą bogatą przeszłość mimo młodego wieku.
W piątek 18 grudnia Stal Rzeszów poinformowała o pierwszych zmianach personalnych w klubie. Z posadą trenera pożegnał się Marcin Wołowiec, który prowadził klub od marca tego roku. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj: Ważne zmiany kadrowe w Stali Rzeszów

Co prawda włodarze klubu nie poinformowali jeszcze o tym, kto będzie nowym trenerem, jednak środowisko eksperckie już informuje o tym, kto zostanie następcą Wołowca. Według nieoficjalnych informacji, podawanych m.in. przez Janeks89 na Tweeterze nowym szkoleniowcem Stali Rzeszów ma zostać Daniel Myśliwiec. Ten użytkownik mediów społecznościowych ma przeważnie sprawdzone informacje, co do środowiska piłkarskiego w Polsce.Daniel Myśliwiec jest przedstawicielem młodego pokolenia trenerów. 35-latek pochodzi z Jasła. Mimo młodego wieku pracował już w takich klubach jak Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Górnik Łęczna czy wreszcie Legia Warszawa. Jesienią mijającego pracował w Wólczanka Wólka Pełkińska, z którą zajął 5. miejsce w tabeli.