Na dzień przed świętem Trzech Króli w Rzeszowie zaginął 25-letni Mariusz Michalik. Mężczyzna wyszedł zapalić papierosa, po czym nie wrócił do mieszkania.
We wtorek 5 stycznia w Rzeszowie zaginął 25-letni Mariusz Michalik. Mężczyzna około godz. 22 wyszedł na chwilę mieszkania zapalić papierosa. Dzień później jego współlokator około godz. 11 zgłosił zaginięcie, po tym jak zauważył, że go nie ma. Z nikim także nie nawiązał kontaktu.

Rysopis:
wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. Na co dzień nosi okulary. Tamtego dnia był także ubrany w niebieską kurtkę.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112.