Zarówno za piłkarzami Stali Rzeszów, jak i Apklan Resovii pierwsze treningi po blisko miesiącu przerwy. Później w planach obozy przygotowawcze oraz mecze sparingowe.
W poniedziałek 11 listopada po około miesiącu przerwy zarówno piłkarze Stali Rzeszów, jak i Apklan Resovii wrócili do treningów. Jednak to zaledwie początek w zimowym okresie przygotowawczym. Obydwa zespoły mają w planach obozy przygotowawcze oraz spotkania sparingowe przed startem rundy wiosennej. Dodatkowo piłkarze Resovii przeszli w ostatnich dniach testy na obecność koronawirusa, wszystkie okazały się na szczęście negatywne.

Gracze Stali Rzeszów mają w planach obóz przygotowawczy, który odbędzie się w dniach 25-29 stycznia. Dodatkowo drużyna pod wodzą nowego trenera rozegra 8 sparingów. Ich pełną listę znajdziecie państwo tutaj: Stal Rzeszów wraca do treningów. W planach m.in. sparingi

Także piłkarzy Apklan Resovii czeka intensywny okres przygotowawczy. Piłkarze z Wyspiańskiego mają w planach obóz przygotowawczy, a także 8 spotkań sparingowych. Ich pełną listę znajdziecie państwo tutaj: Po równo miesiącu przerwy, bo 11 stycznia, Apklan Resovia wróci do treningów po zimowej przerwie. Przed startem rundy wiosennej rozegra łącznie sześć sparingów.

Obydwie drużyny na mecze ligowe powrócą pod koniec lutego. Apklan Resovia pierwszy mecz w rewanżowej rundzie wiosennej rozegra u siebie 27 lutego z Puszcza Niepołomice.