Kierowcy podróżujący po Podkarpaciu mogą korzystać kolejnych ładowarek samochodów elektrycznych. Od 11 stycznia na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa działają dwa dostępne całą dobę urządzenia sieci GreenWay Polska.
Urządzenia dostępne na terenie Centrum Handlowego Auchan Krasne umożliwiają ładowanie pojazdów prądem zmiennym (AC) o mocy do 22 kW. Moc ładowania uzależniona jest od parametrów auta. Z urządzeń mogą skorzystać kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardem AC Type-2. Ładowarki samochodów elektrycznych zostały zainstalowane na bezpłatnym parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne i można z nich korzystać przez całą dobę.

- Stacje ładowania na terenie centrów handlowych w pełni wpisują się w potrzeby elektromobilnych kierowców. Są to istotne strategicznie punkty umożliwiające użytkownikowi komfortowe naładowanie pojazdu w trakcie robienia zakupów dlatego, cieszymy się, że dzięki współpracy z Ceetrus Polska takich rozwiązań możemy dostarczać coraz więcej - podkreśla Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska

Urządzenia dostępne na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne umożliwiają naładowanie baterii pojazdu w czasie kilkudziesięciu minut, które można wykorzystać na przykład na zakupy w galerii handlowej.

Korzystanie z ładowarek jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej operatora.

Kierowcy przyjeżdżający do Centrum Handlowego Auchan Krasne oprócz ładowarek samochodów elektrycznych mogą również korzystać ze stacji benzynowej Auchan.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.