W piątek, 29 stycznia 2021 r., na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego pługopiaskarka marki MAN zmiażdżyła tył nissana micra. Na szczęście nikt nie zginął.
Dzisiejszy dzień "obfitował" w nietypowe zdarzenia drogowe. Około 6 rano na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku wojskowego pojazdu opancerzonego Rosomak.

Natomiast tuż po godz. 7 na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki MAN wyposażonego w pług do odśnieżania z samochodem marki Nissan Micra.

- Kierujący pługopiaskarką, 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku ul. Sikorskiego, uderzył w tył samochodu marki Nissan Micra, który zatrzymał się z uwagi na zmianę świateł - mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia ranny został 53-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował nissanem.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Utrudnienia trwały do godziny 10.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.