Grający na ofensywnych pozycjach 18-letni Kacper Myszogląd został sprzedany przez Wisłę Kraków do Stali Rzeszów. Co ciekawe, żurawie wypożyczyli go od razu do Wólczanki Wólka Pełkińska.
Kacper Myszogląd jest wychowankiem Witowa Mszana Górna. Następnie reprezentował barwy AP 21 Kraków, z której przeniósł się do Wisły Kraków. W barwach „Białej Gwiazdy” przeszedł drogę od trampkarza starszego do juniora starszego, reprezentując przy tym krakowian w Centralnych Ligach Juniorów we wszystkich kategoriach wiekowych. W ostatnim sezonie CLJ U-18 wystąpił w 16 meczach, w których zdobył 3 bramki.

- Kacper Myszogląd to kolejny młody zawodnik, który wpadł nam w oko podczas okresu przygotowawczego. Został zauważony przez trenerów Stali Rzeszów i polecony do nas. Ten młody zawodnik cechuje się bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym i niezłą dojrzałością piłkarską. Cieszę się, że trafił do nas. Na pewno podniesie rywalizację na pozycji skrzydłowego i mam nadzieję, że zwiększy jakość - powiedział Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Wólczanki Wólka Pełkińska.

Dzisiaj Stal Rzeszów poinformowała o wypożyczeniu do klubu partnerskiego także innego juniora, Jakuba Lorka. Młodzieżowiec występujący na pozycji pomocnika będzie miał możliwość zbierania doświadczenia w rundzie wiosennej na poziomie III ligi grupy IV.

Lorek trafił do Stali Rzeszów przed sezonem 2019/2020 w ramach wypożyczenia z Wisły Kraków i niemal od razu rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. W sierpniu minionego roku pozostał w biało-niebieskich barwach dzięki transferowi definitywnemu z „Białej Gwiazdy”. Wystąpił dotychczas w trzech meczach II ligi. Kolejnym etapem jego rozwoju jest rywalizacja w zespole III ligi.

Z kolei w zeszły poniedziałek klub poinformował także o wycofaniu z listy transferowej dwóch swoich zawodników - Grzegorza Goncerza oraz Dominika Sadzawickiego.

- Ostatni intensywny okres pracy dał mi wiele informacji o wszystkich moich piłkarzach. Każdego z nich cechuje profesjonalizm i pracowitość. Każdy ma też atuty, dzięki którym nasz zespół może się rozwijać. Podobnie jest z Grzegorzem i Dominikiem, którzy każdego dnia swoją pracą pokazują, jak zależy im na drużynie. Bardzo cenię sobie ich podejście, dlatego
poprosiłem o zdjęcie ich z listy transferowej, bo chciałbym, żeby wiedzieli, że na nich liczymy tak samo jak na pozostałych członków zespołu -
tak komentował ten ruch Daniel Myśliwiec.

Kadra Stali Rzeszów na sezon 2020/21

Bramkarze: Wiktor Kaczorowski, Gerard Bieszczad, Radosław Dąbrowski, Przemysław Pęksa;

Obrońcy: Damian Kostkowski, Dominik Marczuk, Dominik Sadzawicki, Jarosław Fojut, Piotr Głowacki, Radosław Sylwestrzak, Robert Trznadel, Łukasz Góra;

Pomocnicy: Bartosz Wolski, Błażej Szczepanek, Damian Michalik, Dawid Olejarka, Jakub Szczypek, Marcel Kotwica, Mariusz Sławek, Oktawian Skrzecz, Ramil Mustafaev, Sławomir Szeliga, Wiktor Kłos, Wojciech Reiman;

Napastnicy: Grzegorz Goncerz, Krystian Pieczara, Michał Musik, Rafał Maciejewski.