Na kolejne trzy lata zdecydował się zostać Damian Kostowski w zespole Stali Rzeszów. 27-letni obrońca będzie reprezentował barwy biało-niebieskich do 2024 roku.
Damian Kostkowski przedłużył kontrakt ze Stalą Rzeszów. 27-letni obrońca związał się z naszym klubem do 2024 roku.

- Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować swoją przygodę w Stali Rzeszów. Ogromny wpływ na to, że zdecydowałem się przedłużyć umowę, miała atmosfera w Klubie tworzona przez szatnię oraz pracowników Stali. Dodatkowo wraz z żoną i córeczką bardzo dobrze czujemy się w Rzeszowie i to im zawdzięczam to, gdzie jestem - powiedział Damian Kostkowski chwilę po przedłużeniu kontraktu.

Kostkowski przeszedł do Stali Rzeszów przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019. W biało-niebieskich barwach wystąpił łącznie w 80 meczach, zdobył 7 bramek. Zdecydowaną większość spotkań zaczynał w wyjściowym zestawieniu oraz rozgrywał je w pełnym wymiarze.

- U każdego piłkarza szukamy najlepszych cech, a Damian ma wiele atutów. Pomijając też widoczne na pierwszy rzut oka - warunki fizyczne czy siła - jest bardzo inteligentnym piłkarzem. Bardzo szybko znajduje rozwiązania na boisku na podstawie zachowań przeciwnika. Jego praca na treningach jest godna pochwały: z każdej jednostki chce wycisnąć jak najwięcej, dlatego cały czas robi postępy. Cieszę się, ze jego umowa została przedłużona, bo wiem, że jest docenieniem jego podejścia i dodatkową motywacją do dalszej pracy na rzecz drużyny - powiedział Daniel Myśliwiec, I trener Stali Rzeszów.