W mediach społecznościowych Grzegorz Braun wrzucił zdjęcie z podróży do Warszawy na manifestację antycividową. W komentarzach na polityka od razu wylała się fala "hejtu".
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun znany jest już z tego, że nie przestrzega obostrzeń pandemicznych. Zarówno na konferencjach prasowych, jak i prasowych regularnie pokazuje się bez maseczki, wskazując za każdym razem na bezpodstawność ich działania. Maseczki popularnie nazywa "kagańcami" zakładanymi na ludzkość.

Tym razem kontrowersyjny polityk na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia z autokaru z podróży z Rzeszowa do Warszawy. Na fotografii widzimy autokar pełen ludzi, oczywiście bez żadnych maseczek czy z zachowaniem dystansu społecznego. Wszystko to oczywiście w imię wolności - twierdzą uczestnicy.

- Wraz z przyjaciółmi z Rzeszowa i Stalowej Woli ruszamy w drogę, na manifestację wolnościową. Do zobaczenia za kilka godzin w Warszawie! - czytamy we wpisie pod zdjęciem.

W sieci pojawił się hejt

Po opublikowaniu tej fotografii nie trzeba było czekać nawet 10 minut, aby na polityka wylała się lawina negatywnych komentarzy.

- A możecie po drodze wstąpić po rozum i maseczki?; A może tak wyruszylibyście do szpitali pomagać przy chorych, przecież pandemii nie ma, nie macie się czego bać... TCHÓRZE; Człowiek, który liczy na prezydenturę w Rzeszowie, a jednocześnie pokazuje jak łamać obowiązujące Prawo ! 2 % poparcia panie Braun . - To tylko przykłady niektórych komentarzy.