Rzeszowski Dom Kultury oraz Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu dziennikarstwa online oraz bezpieczeństwa w sieci w wymiarze 15 spotkań po 2 godziny lekcyjne. W programie m.in: korzystanie z usług Google, tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej, obsługa programów graficznych, bezpieczeństwo i prawa autorskie, ochrona komputera i innych urządzeń przed złośliwym oprogramowaniem.
Warsztaty będą odbywać się w formule online poprzez aplikację Microsoft Teams. Termin i godzina zajęć zostanie ustalona po utworzeniu się grupy. Liczba miejsc ograniczona – 8 osób.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie dokumentacji dostępnej na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl i dostarczenie jej do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina (po wcześniejszej informacji telefonicznej o wizycie) w terminie od 24 marca do 7 kwietnia 2021 roku w godzinach 11:00-17:00. O zakwalifikowaniu do projektu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie. Szczegóły pod numerem telefonu 510 355 747.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Cyfrowe GOK-i w podregionie rzeszowskim” – Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.