Ponad tydzień temu zaginął 44-letni mieszkaniec Kielnarowej. Wyjechał nagle z domu i do dziś nie wrócił. Policja prosi o pomoc.
Do zaginięcia doszło w poniedziałek 22 marca ok. godz. 11. Z ustaleń policji wynika, że 44-letni Marek Bała, mieszkaniec Kielnarowej, nagle wyjechał z domu na niebieskim rowerze, po czym nie wrócił do domu. Do tej pory nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Policja informuje, że był to charakterystyczny niebieski rower.

Cechy charakterystycznego zaginionego 44-letniego Marka Bały

Rysopis:
wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy – krótkie ciemne, nos – mały, uzębienie – pełne, oczy – brązowe, uszy – średnie przylegające, brak cech szczególnych.

Ubiór:
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową średniej długości, spodnie czarne materiałowe, czarne buty zimowe typu trzewiki oraz czarną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego, prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numerem 112.