Już w najbliższy weekend w Milennium Hall odbędzie się wielki zlot foodtrucków. W menu specjalności kuchni m.in. greckiej, meksykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych.
FOODPARK – zlot food trucków na Skwerze Millenium Hall w dniach 23 – 25 kwietnia. Już w najbliższy weekend miłośnicy dobrej kuchni będą mogli odwiedzić Skwer Millenium Hall i zakosztować kulinarnych przysmaków street food z różnych stron świata.

Food trucki zaparkują w Rzeszowie na Skwerze Millenium Hall podczas najbliższego weekendu od 23 do 25 kwietnia 2021.

Aż przez 3 dni będzie można kupić na wynos dania kuchni greckiej, meksykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych.

Wszyscy wygłodniali i wymagający fani street food znajdą coś dla siebie - dania mięsne, wegetariańskie oraz wyśmienite desery z aromatyczną kawą jako uzupełnienie kulinarnego szaleństwa.

Różnorodność kuchni z całego świata, unikatowy styl food trucków oraz smakowite konkursy – to wszystko na Skwerze Millenium Hall w dniach:
23 kwietnia, piątek, w godz. 12:00 - 22:00
24 kwietnia, sobota, w godz. 12:00 - 22:00
25 kwietnia, niedziela, w godz. 12:00 - 20:00

Zapraszamy na pierwsze takie food truckowe wydarzenie tego roku w Rzeszowie. Foodpark aż przez 3 dni na Skwerze Millenium Hall! Lista food trucków i stoisk dostępna na stronie: FoodPark w Millenium Hall oraz na wydarzeniu na Facebooku: FoodPark Millenium Hall. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich aktualnych norm i wytycznych sanitarnych. Posiłki można zakupić jedynie na wynos ze względu na sytuację epidemiologiczną i obowiązujące przepisy.