Przez kolejne dwa sezony kibice Asseco Resovii będą mogli oglądać Nicolasa Szerszenia w klubowych barwach. Siatkarz podpisał kontrakt, który wiąże go z klubem do 2023 roku.
Po ledwo co zakończonym sezonie na 5. miejscu Asseco Resovia już kompletuje skład na przyszły rok. Blisko dwa tygodnie temu władze klubu poinformowały o przedłużeniu kontraktu z rozgrywającym Fabianem Drzyzgą, oraz przyjmującym Klemenem Cebuljem. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: PlusLiga. Klemen Čebulj przedłuża kontrakt z Asseco Resovia

Nicolasz Szerszeń na kolejne dwa lata w Asseco Resovii

Teraz władze klubu z Podkarpacia poinformowały o przedłużeniu kontraktu z kolejnym zawodnikiem.

- Nicolas Szerszeń pozostaje w Asseco Resovii Rzeszów na dwa kolejne sezony. Siatkarz podpisał kontrakt, który wiąże go z klubem do 2023 roku. Nicolas w obecnym sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach, zdobywając w nich 139 punktów. Jego dorobek mógł być większy, gdyby nie kontuzja mięśni brzucha, która wyłączyła go z gry w części sezonu - czytamy na profilu społecznościowym klubu.

Warto przypomnieć, że nadchodzący sezon będzie trzecim rokiem dla francuskiego przyjmującego w barwach Asseco Resovii. Barwy klubu z Rzeszowa reprezentował on już w sezonie 2018/19, jednak nie odniósł wówczas spektakularnych sukcesów, i przeniósł się na rok do Ślepska Malow Suwałki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.