Od piątku 30 kwietnia zacznie się wymiana nawierzchni na ul. Rzecha w Rzeszowie. W związku z tym zmianie ulegnie trasa linii nr 41.
Przypomnijmy, w piątek 30 kwietnia ok. godz. 18 rozpocznie się remonty na ulicy Rzecha w Rzeszowie. Będzie to polegało w głównej mierze na wymianie nawierzchni. W związku z nimi ulica, na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

W związku z wymianą nawierzchni ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godz. 5 rano.

Zmianie ulega trasa linii nr 41

W związku z wymianą nawierzchni w dniu 4 maja br. (wtorek) zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 41. Autobusy jeździć będą od przystanku Lubelska szpital 02 przez ulice Maczka i Ciepłowniczą do przystanku Rzecha stacja paliw 03 (z wyłączeniem części ulicy Lubelskiej oraz mostu im. Tadeusza Mazowieckiego). Dalszy przebieg trasy i rozkład godzinowy tej linii nie ulegnie zmianie. Na trasie przejazdu odcinkiem objazdowym obowiązują wszystkie przystanki.

Więcej o podobnych tego typu sprawach pisaliśmy tutaj: Motoryzacja