W środę, 28.04.2021 roku, po południu, kobieta w Turzym Polu straciła panowanie nad samochodem. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze brzozowskiej komendy.

Groźne zdarzenie drogowe obok Brzozowa


Dyżurny komendy w Brzozowie odebrał zgłoszenie ok. godziny 13. Został poinformowany, że w Turzym Polu doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci zauważyli samochód wbity w słup energetyczny.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że prawdopodobnie, kobieta prowadząca samochód marki renault jechała od strony Humnisk w kierunku Jasionowa. Wyjeżdżając z zakrętu straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Z powodu dużej prędkości auto następnie przejechało jeszcze kawałek i ostatecznie zatrzymało się na słupie energetycznym oraz pobliskim ogrodzeniu.

Stan kobiety po wypadku drogowym


Na szczęście obyło się bez gorszych skutków. Kobieta nie doznała szczególnych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 45-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Został również przeprowadzony test alkomatem, który wykazał, że kobieta była trzeźwa.

Wypadek w Turzym Polu, obok Brzozowa