Ewa Leniart przyszła wesprzeć maturzystów z II LO w Rzeszowie, do którego sama notabene uczęszczała. Przy okazji, niczym sławetny mistrz Yoda ze Gwiezdnych Wojen rozdała soki mocy.
Przypomnijmy, dziś w całej Polsce absolwenci liceów oraz techników przystąpili po raz drugi do matury w tzw. reżimach sanitarnych. Wymagania zostały złagodzone przez CKE ze względu na konieczność przygotowania się do niej w warunkach nauki zdalnej. Była to już druga tego typu matura.

Tylko na samym Podkarpaciu egzamin dojrzałości zdaje 21 707 osób, z czego 4 913 to absolwenci, którzy zdają oblany egzamin z lat ubiegłych, bądź chcą poprawić swój wynik.

We wtorek 4 maja odbył się egzamin z języka polskiego. Jednym z tematów rozprawki była "Lalka" Bolesława Prusa.

Ewa Leniart wsparła maturzystów. Rozdała tzw. soki mocy

Maturzystów II LO w Rzeszowie przyszła dzisiaj wesprzeć wojewoda, a jednocześnie kandydatka na urząd prezydenta Rzeszowa, Ewa Leniart. A dlaczego akurat to liceum?

- Sama chodziłam do tej szkoły, i zdawałam tutaj moją maturę. Niemniej chyba większe emocje towarzyszyły mi podczas przekraczania pierwszy raz progu tej szkoły. Z maturą wiązała się świadomość, że kończy się pewien etap nauki, żegnamy się z naszymi kolegami i koleżankami, którzy rozjeżdżają się w różne strony - mówiła Ewa Leniart.

Przy okazji pojawiła się pełnymi koszykami ekologicznych soków jabłkowych z podkarpackich sadów, które z pewnością dodały maturzystom energii i zapewniły im niezbędną dawkę witamin tak potrzebnych w tym wyjątkowym dniu.
Ewa Leniart i maturzyści II LO w Rzeszowie
Ewa Leniart i maturzyści II LO w Rzeszowie
~Antek

19-05-2021 14:54 2 0

Piękna reklama i chęć zebrania zestresowanych maturzystów by poszli na wybory...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.