Według doniesień internautów przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie powstanie kolejny w mieście Lidl. Internauci są wyraźnie wzburzeni tymi doniesieniami.
Chodzi o niezabudowaną działkę, która znajduje się tuż przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 Rzeszowie. W ostatnim tygodniu działka została ogrodzona, natomiast w piątek pojawiły się tam koparki.
Koparki na działce przy alei Armii Krajowej w Rzeszowie
Koparki na działce przy alei Armii Krajowej w Rzeszowie


W Rzeszowie powstanie kolejny Lidl. Internauci są wzburzeni

Na Forum Rzeszowskich Inwestycji od razu pojawiły się spekulacje internautów co do możliwej inwestycji. Według nich najprawdopodobniej będzie to kolejny Lidl. Tę informację częściowo potwierdza Urząd Miasta.

- Pozwolenie na budowę budynku na tamtym obszarze zostało wydane jeszcze w lutym. Ma to być budynek o charakterze usługowo-handlowym, zaś jego dojazd ma znajdować się od strony al. Armii Krajowej. Będzie on współfinansowany przez inwestora w porozumieniu z miastem - mówi Artur Gernand z biura prasowego UM Rzeszowa.

Według doniesień budynek sklepu ma mieć powierzchnię około 2,5 tys. m kw., ma być dwupiętrowy, a tego typu sklepów w naszym kraju jest zaledwie kilka.

W sieci jak zwykle zawrzało na wieść o tych doniesieniach. We wpisach internauci nie szczędzą gorzkich słów i otwarcie mówią, co myślą o tej inwestycji.
Forum Rzeszowskich Inwestycji
Screen z Forum Rzeszowskich Inwestycji

- Wycięli pas drzew przy ulicy, a myślałam, że ta okolica już bardziej paskudna być nie może; ostatnie tchnienie dziadka ferenca..jak podpisywał to pewnie już nie miał siły sprawdzić ile w kopercie....bo przed dziurą w ziemi chciał prawnuki ustawić....białaczka postępuje a dewelopery już tyle nie dają....WARHOŁ..przyszłość..jpd....już wolę debili z pis...; Serio tam Lidla brakuje bardziej niż parkingu? No chyba że chodzi o SOR dla konsumentów - czytamy w komentarzach.

Więcej o inwestycjach w Rzeszowie oraz okolicach pisaliśmy TUTAJ