Masz dość lockdownu? Dość zamknięcia? Chcesz zażyć kultury?! Spiesz się! Mamy ostatnie bilety na Tomek Kołecki Stand-up w Rzeszowie!
Pandemia, lockdown wielu z nas pokrzyżowały plany. Na wiele miesięcy zapanowała u nas pogodowa i kulturalna zima. Na szczecie Rzeszów budzi się do życia! Dziś na rynku już rozstawiają ogródki. Mnożą się wydarzania kulturalne, rzeszowską scenę przejmuje Tomek Kołecki!

Tomek Kołecki Stand-up w Rzeszowie!

Tomek w Rzeszowie chciał wystąpić już jesieni 2020, niestety nie udało się, ale czekaliśmy na niego. Już 17 maja br. na jego występnie, który odbędzie się w pubie Lord Jack przy ul. Rynek 4/5 w Rzeszowie zobaczymy całkiem nowy program! - Cokolwiek zostanie powiedziane usłyszycie pierwszy raz. Tomek przedstawi swój najnowszy program. Gwarantujemy, że ten wieczór zapadnie Wam w pamięć. Uśmiech, poprosimy! Tomek Kołecki - najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Mimo młodego wieku Tomek Kołecki od trzech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" czy "Kuba Wojewódzki".

W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.