W poniedziałkowy wieczór Premier Morawiecki wybrał się na kawę z Ewą Leniart, a następnie na spacer po 3 maja. Była rozmowa m.in. rozwoju Rzeszowa, a także o inwestycjach.
Zakończył się pierwszy dzień wizyta Premiera Mateusza Morawieckiego na Podkarpaciu. Szef rządu przyjechał m.in. obejrzeć postępy prac przy budowie Via Carpatia. Z kolei pod wieczór przyjechał do Rzeszowa, aby wesprzeć bezpartyjną kandydatkę na prezydenta, Ewę Leniart.

Wizyta zaczęła się około godz. 19. Najpierw była wizyta w "Starym Pierniku", gdzie szef rządu zamówił kawę wspólnie z Ewą Leniart, po czym wybrali się na spacer po ul. 3 maja. Poszli także wspólnie pod budynek ILO, także obejrzeć pomnik Tadeusza Nalepy.

Rozmowa była m.in. o rozwoju Rzeszowa, a także o inwestycjach. - Rozmawialiśmy oczywiście o Rzeszowie, i o tym co zmieniło się tutaj w przeciągu ostatnich lat. Pan Premier dostrzegł zachodzące u nas istotne zmiany, ale rozmawialiśmy także o tych rzeczach, które w najbliższym czasie trzeba zmienić. To była bardzo cenna rozmowa, ale też taka, która daje nadzieję na pozyskanie cennych środków finansowych na rozwój naszego miasta - mówiła po spotkaniu Ewa Leniart.

Kandydatka na prezydenta Rzeszowa dodała także, że podczas rozmowy były poruszone takie tematy jak m.in. budowa obwodnicy południowej, inwestycje związane z zielenią, rozwój terenów rekreacyjnych, budowa Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego, a także stworzenie zintegrowanej komunikacji miejskiej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.