Podczas konferencji prasowej Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zaprezentował swój rewolucyjny pomysł. Przedstawił on stworzoną przez swój zespół aplikację wyborczą – RZE.City.

Aplikacja RZE.City jako kolejny krok w wyborczym wyścigu


Konferencja oczywiście odbyła się w miejscu tematycznie powiązanym z myślą przewodnią spotkania-prezentacją nowoczesnego rozwiązania. Był to Kwadrat – Podkarpacka Przestrzeń Kreatywna. Tam o przeznaczeniu i zastosowaniu aplikacji opowiedział sam Konrad Fijołek:

"RZE.City to aplikacja dla mieszkańców Rzeszowa, stworzona na potrzeby trwającej kampanii wyborczej, która ma ułatwić kontakt ze mną i osobami działającymi w sztabie wyborczym."

Co może zaoferować RZE.City mieszkańcom ,,Stolicy innowacji”?


Według zapowiedzi twórców aplikacji, ma ona informować mieszkańców o nadchodzących wydarzeniach, spotkaniach w ramach trwającej kampanii. Zawierać będzie także kompletny harmonogram nadchodzących spotkań i konferencji prasowych. O dodatkowych funkcjach wspomniał też kandydat na prezydenta Rzeszowa:

"Docelowo, rzeszowska aplikacja będzie posiadała funkcję Zgłoszenia Problemu i Interaktywnej Mapy Potrzeb, dające możliwość zgłoszenia problemu i włączenia mieszkańców miasta w realny problem kształtowania otaczającej rzeczywistości i jej kreowania.
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości aplikacje poszerzymy o takie funkcjonalności jak programy lojalnościowe- nagradzające chociażby osoby poruszające się po Rzeszowie na rowerach. Tak byśmy w erę i kulturę smart city wkroczyli z przytupem"


Aplikacja do pobrania bezpłatnie w sklepie Play od najbliższego poniedziałku.


~Basia

28-05-2021 08:51 2 0

trochę śmiesznie, że wyłącznie na czas kampanii, a potem co ? zapewne ją wyłączą, oby oni nie wygrali...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.