Jarosław Kaczyński w najbliższym czasie zawita do Rzeszowa. Przyjedzie poprzeć niezależną kandydatkę na prezydenta, Ewę Leniart?
Kolejny termin wyborów na prezydenta Rzeszowa zbliża się coraz większymi krokami. W ostatnich dniach coraz ważniejsi politycy PiS zjeżdżają się na Podkarpacie. Jakiś czas temu zrobił to premier Mateusz Morawiecki. Oficjalnie przyjechał promować świeżo co ogłoszony Nowy Ład, jednak przy okazji nie zabrakło spotkania z niezależną kandydatką na to stanowisko Ewą Leniart. Zdjęcia oraz informacje z tego wydarzenia prezentujemy tutaj: Ewa Leniart ,,na dobre i na złe”? Morawiecki w Rzeszowie

Kilka dni później zrobiły to także trzy inne ważne Panie polityk PiS-u: Beata Szydło, Marlena Maląg oraz Elżbieta Rafalska.

Jarosław Kaczyński przyjeżdża do Rzeszowa. W jakim celu?

Teraz do stolicy Podkarpacia przyjeżdża jedna z najważniejszych osób w Państwie, Jarosław Kaczyński. Z informacji przez nas uzyskanych wynika, że spotkanie z prezesem PiS planowanie jest na najbliższy piątek, w Filharmonii na godz. 17.00.

Jednak data jego przyjazdu jest raczej nieprzypadkowa. Wszak wiadomo, że termin wyborów na prezydenta naszego zbliża się wielkimi krokami. Czyżby wicepremier ds. bezpieczeństwa to była następna osoba, z którą spotka się niezależna kandydatka, Ewa Leniart?

Pytanie, czy takie spotkanie pomoże, czy raczej zaszkodzi kampanii wojewody?