Stal Rzeszów ponownie zmieniła skład, Kolejarz Opole także z lekkimi modyfikacjami. Oba zespoły podały awizowane składy na najbliższy mecz przy Hetmańskiej 69.
Najbliższe spotkanie na torze przy Hetmańskiej 69 będzie trzecią szansą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na 7R Stolaro Stal Rzeszów. Żurawie jak dotąd pojechali dwa mecze na wyjeździe, niestety za każdym razem odnieśli porażki.

Z kolei dla Opolan będzie to szansa na utrzymanie się w roli lidera tabeli. Goście po trzech rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują pierwsze miejsce.

Teraz dla Stali Rzeszów pojawia się kolejna szansa na pierwsze zwycięstwo. Kibiców gospodarzy z pewnością ucieszy powrót Sama Matersa do składu, ponieważ w wyjazdowym meczu w Rawiczu prezentował on najlepszą formę. Oprócz niego w składzie zobaczymy także m.in. Adriana Cyfera czy Dawida Rempałe, który pojedzie w charakterze "gościa".

W Kolejarzu Opole także nastąpiły zmiany. W miejsce kontuzjowanego Kacpra Łobodzińskiego wejdzie Marcel Krzykowski. Goście skorzystają z usług juniora z Włókniarza Częstochowa, Bartłomieja Kowalskiego.

Awizowane składy na mecz 7R Stolaro Stal Rzeszów z OK Bedmet Kolejarz Opole

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Oskar Polis
2. Mads Hansen
3. Andriej Kudriaszow
4. Kamil Brzozowski
5. Jacob Thorssell
6. Bartłomiej Kowalski
7. Marcel Krzykowski

7R Stolaro Stal Rzeszów:
9. Adam Ellis
10. Adrian Cyfer
11. Tim Sørensen
12. Hubert Łęgowik
13. Sam Masters
14. Mateusz Majcher
15. Dawid Rempała

Start tego spotkanie w niedzielę 6 czerwca o godz. 12 w Rzeszowie na torze przy Hetmańskiej 69.

Więcej na temat wydarzeń sportowych z Rzeszowa oraz regionu pisaliśmy tutaj: Sport

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.