Festiwal i wszystkie związane z nim wydarzenia odbędą się w dniach od 25 do 27 czerwca bieżącego roku. Ale już teraz każdy ma szansę żeby zdobyć darmowe wejściówki na eventy w ramach Europejskiego Stadionu Kultury.

Plener i scena-kto zostanie wpuszczony?


Choć samo wydarzenie kulturalne ma wiele do zaoferowania to należy pamiętać o pewnych zasadach dotyczących uczestnictwa w festiwalu. Ku radości organizatorów, imprezy odbędą się z udziałem publiczności, jednak przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią korona wirusa. Co za tym idzie, teren będzie odpowiednio wygrodzony, a na widownię wejdą tylko:

  • OSOBY NIEZASZCZEPIONE przeciw COVID-19, które pobiorą bezpłatną wejściówkę ze strony https://estrada.rzeszow.pl/ i pokażą ją organizatorom na miejscu wydarzenia (limit 250 wejściówek),

  • OSOBY ZASZCZEPIONE przeciw COVID-19, które na miejscu przed wejściem na teren imprezy wypełnią stosowne oświadczenie (limit 5750 wejściówek).

Jak zdobyć wejściówki na wydarzenia związane z Europejskim Stadionem Kultury?


Koncert Główny w Parku Sybiraków będzie mogło oglądać na żywo 6000 widzów. Informacja o starcie rejestracji (pobieraniu bezpłatnych wejściówek) na Koncert Główny dla osób niezaszczepionych przeciw COVID-19 będzie ogłoszona na stronie Estrada Rzeszowska. , Stadion Kultury oraz profilach na Facebooku: Europejski Stadion Kultury , Estrada Rzeszowska.

Wstęp na wydarzenia odbywające się w Klubie Festiwalowym będzie także możliwy dwutorowo - przez rejestrację na stronie
Estrada Rzeszowska lub wypełnienie oświadczenia na miejscu wydarzenia (z wyłączeniem Smyk Arena – zapisy na RDK Rzeszów ).

Imprezy w ramach Europejskiego Stadionu Kultury z darmowym wejściem!


Oprócz Koncertu Głównego i imprezy w Klubie Festiwalowym zorganizowane zostaną też inne wydarzenia kulturalne w ramach Europejskiego Stadionu Kultury. Co więcej wstęp na nie jest darmowy. Będą to takie eventy jak:


  • Art Celebration (Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego),

  • spektakl „Biruta i tajemnica Rzeki” (Teatr Maska),

  • Ciało.Obiekt (warsztaty i performance w BWA).

Aby móc w nich uczestniczyć wystarczy zdobyć bezpłatną wejściówkę. Będą one dostępne na stronie Estrada Rzeszowska.