Niczym ciepłe bułeczki wyciągnięte z pieca rozeszły bezpłatne wejścia dla osób niezaszczepionych na koncert główny ESK 2021. W tym momencie zostały już bilety dla osób zaszczepionych.
Przypomnijmy, w poniedziałek 14 czerwca o godz. 12 ruszyła internetowa rejestracja, dzięki której osoby niezaszczepione na Covid-19 mogły zdobyć wejściówki na koncert główny w ramach Europejskiego Stadionu Kultury 2021. Więcej o całej akcji pisaliśmy tutaj: Zdobądź bezpłatne wejściówki na Europejski Stadion Kultury!

Zaproszenia rozeszły się niczym ciepłe bułeczki

Na odzew nie musieliśmy długo czekać. Wystarczyło bowiem raptem półtora godziny, aby zaproszenia dla osób niezaszczepionych zostały rozdane.

- Informujemy, że, zgodnie z zapowiedzią na stronie Europejskiego Stadionu Kultury i Estrady Rzeszowskiej, 14.06 o godzinie 12.00 uruchomiliśmy internetową rejestrację na KONCERT GŁÓWNY dla osób niezaszczepionych. Na ten moment NIE MA już wolnych miejsc - czytamy w komunikacie Estrady Rzeszowskiej, która jest organizatorem Europejskiego Stadionu Kultury 2021.

Jednocześnie w internetowym wpisie czytamy także, że zostało w dalszym ciągu do rozdania 5750 wejściówek, przy czym są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób, które zdecydowały się zaszczepić na Covid-19. W tym roku bowiem ze względu na obostrzenia sanitarne na koncercie głównym bawić się mogło maksymalnie 6000 uczestników.

Program Europejskiego Stadionu Kultury 2021

Europejski Stadion Kultury w tym roku odbędzię się w dniach 25-27 czerwca. Koncert główny będzie miał miejsce w piątek 25 czerwca. Podczas niego na scenie pojawią się takie gwiazdy jak m.in. Roxie Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Grubson czy Krzysztof Zalewski.

Oczywiście w trakcie tego wydarzenia będzie miało miejsce także szereg innych wydarzeń kulturalnych. O całym programie pisaliśmy dokładnie tutaj: Znamy pełny program Europejskiego Stadionu Kultury 2021 w Rzeszowie