Zarówno 7R Stolaro Stal Rzeszów, jak i TRANS MF Landshut Devils zdecydowały na lekką zmianę składów na niedzielny rewanż. W składzie gospodarzy znów zobaczymy Sama Mastersa.
Przypomnijmy, w zeszłą niedzielę TRANS MF Landshut Devils pewnie pokonała u siebie 7R Stolaro Stal Rzeszów 49:39. Stało się tak mimo faktu, iż to Hubert Łęgowik z drużyny gości przywiózł ze wszystkich zawodników najwięcej oczek. Przyzwoicie zaprezentował się także debiutujący w tym sezonie na torze Karol Baran. Więcej na temat tego spotkania pisaliśmy tutaj: 7R Stolaro Stal Rzeszów przegrywa na wyjeździe z Trans MF Landshut Devils 49:39

Dla 7R Stolaro Stal Rzeszów czas na rewanż. Pomóc może powrót Sama Mastersa

Z kolei w niedzielę 20 lipca Żurawie będą mieli okazję do rewanżu ze swoimi rywalami. Obydwa zespoły dokonały lekkich roszad personalnych.

Kibiców gospodarzy może ucieszyć powrót Sama Mastersa do składu. Australijczyk po wielu tygodniach przygotowań będzie miał wreszcie okazję do debiutu przed własną publicznością. W awizowanych składach Michał Widera znalazł także miejsce dla m.in. Tima Soerensena oraz Karola Barana.

Z kolei goście dokonali tylko jednej roszady personalnej w składzie. W miejsce Valentina Grobauer zobaczymy Tobiasa Buscha, który pojedzie w parze z Kaiem Huckenbeckiem. Reszta składu pozostała bez zmian.

Awizowane składy:

TRANS MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Tobias Busch
3. Dimitri Bergé
4. Michael Härtel
5. Martin Smolinski
6. Norick Blödorn
7.

7R Stolaro Stal Rzeszów:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Soerensen
11. Adrian Cyfer
12. Karol Baran
13. Sam Masters

15. Mateusz Majcher

Więcej na temat wydarzeń sportowych z Rzeszowa oraz regionu pisaliśmy tutaj: Sport