Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Zarzecze, który posiadał przy sobie środki odurzające. Do zatrzymania doszło dzięki anonimowemu informatorowi.

Tajne informacje kluczem do zatrzymania dilera


Funkcjonariusze otrzymali informacje, że w samochodzie mercedes mogą być przewożone narkotyki. Po tych doniesieniach w środę, 16 czerwca 2021 roku, przed godziną 11.00, policjanci postanowili sprawdzić, czy „donos” faktycznie jest prawdziwy. W ten sposób podejrzany został zatrzymany w miejscowości Maćkówka.

Przejażdżka z narkotykami za siedzeniem


W trakcie sprawdzania danych podejrzanego, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Ich podejrzenia się potwierdziły. Podczas przeszukania mercedesa, za siedzeniem pasażera, znaleziono woreczek strunowy z suszem roślinnym. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.

Do posiadania narkotyków przyznał się 24-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna została zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.