Do szpitala w Rzeszowie trafił chłopiec, który został potrącony przez kierującego volkswagenem w Haczowie. Został tam przetransportowany śmigłowcem LPR.
W czwartek 17 czerwca godz.16, w miejscowości Haczów, doszło do potrącenia 11-letniego dziecka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chłopiec został potrącony przez kierującego volkswagenem caddy, którym to kierował 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Funkcjonariusze na miejscu wykonali czynności procesowe, sporządzili dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

~~!

01-07-2021 14:29 0 0

Dziecko podobno wysiadło z autobusu wracającego z wycieczki szkolnej. Przebiegło przez ulicę i wpadło pod samochód. Jeśli to prawda to czy tylko kierowca volkswagena jest winny?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.